Promosyon Kalem Seçiminizle Fark Edilin

Promosyon Kalem Seçiminizle Fark Edilin

Promosyon kalem firma tanıtımı konusunda farklı olmak isteyenler için, alışılmışın dışında olmak ve farkını ortaya koymayı hedefleyenler için bulunmaz fırsattır. Promosyon kalemFirma tanıtımlarında fuarların ve ürün lansmanlarının ayrı bir yeri vardır. Bu tanıtımlarda akılda kalıcı olmak için standınıza gelen ziyaretçilere ve potansiyel müşterilerinize sıradan ve alışıldık tanıtım malzemelerinin dışında bir hediye vererek marka imajınızı yukarılara taşımak istiyorsanız kültürün sembolü olan kalemin doğa ile buluşmasının iz düşümü olan promosyon malzemesi çevreci kalemleri tercih edebilirsiniz. Yapacağınız tercihlerde çevreyi kirletmeyen ve geri dönüşümden gelen malzemelerden üretilen kalemlerle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Promosyon kalem, zengin çeşit seçeneğine sahiptir. Hizmet verdiğiniz sektöre bağlı olarak, müşterilerinize ve ziyaretçilere vereceğiniz modelleri arasından seçim yaparken öncelikle tükenmez kalem ya da kurşun kalem tercihinizi doğru belirlemelisiniz. Bunun ardından gövdesinden plastik aksama kadar tüm unsurları ile çevreci bio malzemelerden üretilmiş bir kalem ile kurumsal imajınızı tam olarak vurgulayabilirsiniz. Elbette ki tüm promosyon malzemelerinde olması gereken unsurlardan biri olan kurumsal bilgilerinizin ve firma logonuzun da yer aldığı bölümün kolaylıkla fark edilebilir bir büyüklükte olmasının yanında, bu bölümde kullanılan mürekkebin de doğa dostu olması son derece önemlidir. Bir bütünlük içerisinde doğa dostu ürünlerden oluşan bir konsept ile müşterilerinizin karşısına çıkarken tüm detaylara özen göstermeniz gerektiğini unutmayın.

Promosyon kalem tercihinizde firmanızın iştigal konusuna uygun seçim yapmanız, bütünlük açısından son derece önemlidir. Mimar ya da proje bazlı bir hizmet yapıyorsanız, sizin için en ideal çözüm, doğal olarak kurşun kalem seçimi olacaktır. Bu kalemlerin tohum içeren modellerinden seçim yaparak doğa dostu yaklaşımınızda alışılmışın dışında bir çözüme ulaşabilirsiniz. Eğer tohumlu bir kalem modeli üzerinde yoğunlaşıyorsanız tek tip tohum yerine farklı ağaç tohumlarından oluşan bir karma yaparak farklılık yakalamanız doğaya verdiğiniz önemin yanında dengeyi de sağlamak açısından son derece önemli bir seçim olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Neden Doğa Dostu Kalem Almalısınız? başlıklı makalemizde promosyon kalem hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir