Doğa Dostu Kalem Üretimi Yapan Firma

Doğa Dostu Kalem Üretimi Yapan Firma

ice-k

Steppen, uzun yıllar önce, plastik ürün üretimiyle faaliyetlerine başlamış, belirli bir süre sonra da faaliyetlerini kalem üretimine çevirmiş bir firmadır. Son yıllarda, çeşitli nedenlerle doğanın fazla tahrip edilmesine karşın, çevre dostu kalemler üretmektedir. Kurumsal ve kalite politikası çerçevesinde yürüttüğü faaliyetleriyle Steppen, yurtiçi ve yurtdışına hizmet vermektedir.

 Doğa dostu kalem çeşitleri, tükenmez, versatil, roller ve parker modellerde üretilmektedir. Bio kalem üretimiyle, hem görünüm hem kullanış hem de çevre dostu olması açısından birçok modeli bünyesinde satışa sunmaktadır.

Toplumsal fayda ve temiz, yaşanılası bir çevre açısından kâğıt kalem üretiminde, doğada kolaylıkla çözünebilen ürünler üreten firma, sürekli büyüyen yapısıyla, ülkemizdeki başarısının haricinde, yurtdışından çeşitli ülkelere de ihracat yapmaktadır.

Kitap ayracı ve fotoğraf çerçevesi de üreten firma, yaşamı destekleyen ürünlerle, sektöründe öncü bir hizmet vermektedir. Ayrıca vip kalemler ve özel tasarım ürünler açısından da geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

 Bio kalem çeşitlerine dair birçok model ve renkte ürünü bünyesinde satışa sunan firma, www.steppen.com.tr isimli web sitesi ile hizmet vermektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Bio Kalem Doğanın Gerçek Dostu başlıklı makalemizde Bio Kalem, doğa dostu kalem ve kağıt kalem hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir