Doğa Dostu Kalem Alarak Farkındalık Yaratın!

Doğa Dostu Kalem Alarak Farkındalık Yaratın!

ice_crasher_t

Doğa dostu ürünler alarak farkındalık yaratan firmalar her zaman bir adım önde olurlar. Sadece satış odaklı ilerlemeyen ve her zaman insanları bilinçlendirerek sağlam adımlar atan şirketler yükselmeye devam ediyorlar. Bu önemli adımı atan kişiler sayesinde toplum ve gelecek nesiller bilinçlenerek daha güzel bir dünyada yaşamaya başlayabiliriz. Doğa dostu kalem bu noktada örnek olmak isteyen firmalar ve şahıslar için üretim yapıyor. Birbirinden iyi tasarımcıların tasarladıkları kalemler her geçen gün artmaya ve çoğalarak elimize geçmeye başlıyor. Doğa dostu kalemlerin oldukça fazla seçeneği var kurşun ya da tükenmez kalemlerden içerisinde tohum olup bir ağaca dönüşebileni, kesinlikle pvc içermeyen ve doğaya dönüşebilen malzemeden üretilmiş kalemler bunlardan birkaçıdır. Firma logonuzun üzerinde yer aldığı kalemler belki yapacağınız en güzel ve en duyarlı tanıtımlardan biri olacaktır. Farkındalık konusunda rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için isminizi her yere doğa dostu kalemlerle yazın!

Bio Kalem İle Attığınız İmza Unutulmayacak!

Bio kalem ile atılan imzalar doğa dostu olduğunuzu her yerde kanıtlayacak. İstenilen renkte ve farklı mekanizmalarla üretilen tükenmez kalemler dilerseniz firmanıza ait olabilirler. İçinde bulunan tüm parçalar doğa içerisinde çözünebilen bio plastik malzeme ile üretilirler. Tüm bu bilgiler ve sertifikalara sahip olan firma sayesinde doğa dostu çizginizi olduğunuz her yerde gösterebilirsiniz.

Tohumlu Kalem İle Ağaçlarınız Olsun!

Kurşun kalemden vazgeçemeyenler ve onu tükettikten sonra geri dönüştürmeyi düşünenlerin hayalleri tohumlu kalem ile gerçek oluyor. Satın alacağınız kurşun kalemlerin içerisinden çıkan tohum ile sizlerinde birer ağacı olabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İnternet üzerinden steppen.com.tr sitesini ziyaret edebilir kişisel ya da kurumsal tüm ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Sahip oldukları sertifikaları, ürün çeşitliliğine göz attıktan sonra farkındalık yaratmak için daha fazla beklemeyin!

Bir önceki yazımız olan Neden Doğa Dostu Kalem Kullanmalıyız? başlıklı makalemizde doğa dostu kalem ve kağıt kalem hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir