Doğa Dostları İçin Organik Kalemler

Doğa Dostları İçin Organik Kalemler

bio-metal-kalemler

Sektörde çok köklü bir geçmişe sahip olan ve kalem üretimine geçtikten sonra üstlendiği sorumluluk bilinci ile ürünlerini sürekli olarak geliştiren Steppen, bünyesinde yer alan önemli tasarımcılar ile bio kalemi geliştirerek sektörde oldukça önemli bir işe imza atmıştır. Hizmetlerinde toplumsal faydayı ilk öncelik olarak gören bu firma, gelişime açık yapısı ile birlikte sürekli olarak gelişmeye devam etmektedir.

Geri dönüştürülmüş olan kağıt bir gövdeye sahip olan ve farklı renk seçeneklerinin yer aldığı kağıt kalem ürünlerinin plastik olan bölümleri doğada gübreleşip çözünebilmektedir. Kağıt kalemlerin basma bölümünde tohum haznesi yer almakta ve bu tohumlar doğada bir ağaca dönüşmektedir.

Doğal yaşamı desteklemek amacı ile tasarlanan doğa dostu kalem seçenekleri, müşteri isteklerine uygun olarak farklı birçok alternatifi ile birlikte satışa sunulmaktadır.

www.steppen.com.tr adresinde doğaya büyük katlı sağlayan tüm bio kalem ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere yer verilmiştir. Geliştirdiği bio kalemler ile birçok ödüle layık görülen firma, satış sonrasında da müşterilerine gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Doğa Dostu Ve Çevreci Bio Kalemler Siz Hala Tanışmadınız Mı? başlıklı makalemizde Bio Kalem, promosyon kalem ve Tohumlu kalem hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir