Bio Kalem İle Doğaya Destek Olabilirsiniz

Bio Kalem İle Doğaya Destek Olabilirsiniz

18342924

Bio kalem modellerini, firma tanıtımlarında ya da ürün lansmanlarında akılda kalıcılık için kullanarak çevreye duyarlı bir kuruluş olduğunuz imajını güçlendirebilir, geri dönüşümlü çevreci ürünlerle doğanın daha fazla kirlenmemesi için özerinize düşeni yapmış olmanın verdiği huzuru doyasıya yaşayabilirsiniz. Üretimlerinin tamamında doğa dostu ürünler kullanan bir firmadan destek alarak, ürün tanıtımınızın yanı sıra kurumsal akılda kalıcılık için efektif bir uygulama ile fark yaratabilirsiniz. Doğada geri dönüşebilen malzemeler kullanılarak üretilen kalemlerde, kullanılan plastik malzemelerin dahi doğa ile dost olması ve çözünerek doğayı kirletmeden yok olması için tüm teknolojik bilgi birikiminden faydalanabilirsiniz.

Bio kalem ürünlerini incelediğinizde, üretimden pazarlanma aşamasına kadar tüm aşamalarda doğaya saygıyı hissedebilirsiniz. Kağıt gövdeli kalemlerde geri dönüştürülerek doğal geri dönüşüm rengi ile, oluşturulan kağıt gövdenin doğada gübreleşen bio plastik malzemelerle desteklenmesi ile hayat bulan tasarımlar, biodegradasyon sertifikasına sahiptir. Doğa dostu kalem çözümleri ile doğa dostu çözümlere ulaşırken aynı zamanda, iş ortamında çalışma olanağı bulamayan ev hanımı ve engellilerin de üretime katılmaları için farklı çözümler üreten çevreci kalemlerle siz de adınızı doğa dostu olarak belirleyebilirsiniz.

Bio kalem çeşitleri farklı bir tasarımla hayata geçerken yaratıcısının izlerini de taşımaktadır. Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılarımızın yoğun çabaları ve mesaileri ile tasarlanan kalemler, güçlü arge desteği ile hayat buluyor. Aynı zamanda alışılmışın dışında tasarımları ile elde kolay tutulan, yazı yazarken insanı yormayan ve kalemlerin en büyük problemleri arasında yer alan parmaklarda nasır oluşumunu engelleyen doğa dostu kalemlerle farklılığınızı ortaya koyarken, müşterilerinizin gözünde doğaya verdiğiniz değerin oluşturduğu gururu da görme fırsatı bulacaksınız. Her biri farklı bir incalikle tasarlanan kalemlerin ister tamamen doğal ve geri dönüşümlü malzemelerden yapılmış olanlarını seçin, ister zaman içerisinde gübreleşen plastik aksamlı kalemlerden seçin, doğanın gücünü hep yanınızda hissedeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğada Yok Olurken Kağıtta Kalıcı İzler Bırakan Bio Kalemler: başlıklı makalemizde Bio Kalem, promosyon kalem ve Tohumlu kalem hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir